سبد خرید 0

قوانین همکاری در فروش

بسمه تعالی

۱.عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند.
 2. همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس اسلام برای معرفی محصول پرهیز کند.
۳.تبلیغات برای سایت های غیر اخلافی و نامناسب با شرع مقدس جمهوری اسلامی ایران ممنوع میباشد.
۴.همکار نباید با ثبت محصولات دروغین سعی در فریب مشتری نماید و همچنین باید از روش های متعارف و صحیح اقدام به فروش محصولات کند و ازبزرگنمایی ، تبلیغات دروغین ، تصاویر و توضیحات نا مرتبط و هر گونه شیوه و روشی که خریدار را به اشتباه وادار به خرید محصولات کند بپرهیزد.
۵. هیچکدام ازهمکاران نباید آموزش دزدی، ساخت بمب و مشروبات الکلی و هر گونه توهین یا شعاری علیه قومیتها و مذاهب مختلف و نظام جمهوری اسلامی ایران در یابت بارگذاری نمایند.
۶.درآمد همکار پس از فروش محصول و رسیدن مبلغ به کف مبلغ مورد نظر امکان ثبت درخواست تسویه در پنل کاربری داشته و پس از کسر مبلغ کارمزد سایت ، به حساب همکار واریز می شود.
۷.سایت در هر زمان میتواند قوانین و مقررات خود را تغییر دهد و لازم است که همکار، فعالیت خود را با قوانین و مقررات جدید تطبیق دهد. در غیر اینصورت میتواند از عضویت در سایت خارج شود.

۸.چنان چه یک کاربر با ثبت نام های متعدد ، ثبت اطلاعات دروغین در فرم عضویت و نظایر آن سعی در فریب سایت فایندمی کالا نماید، عضویت ایشان در سایت لغو شده و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

۹.کلیه همکاران ملزم به ارائه اطلاعات صحیح از جمله نام و نام خانوادگی ، شماره کارت و شبای معتبر بانکی و نام صاحب حساب ، پست الکترونیک و شماره تلفن خود و ارسال مدارک مورد نیاز می باشند و لازم است شماره کارت یا شبای بانکی ثبت شده حتما بنام شخص فروشنده یا همکار باشد.

۱۰.چنان چه سایت با بررسی اطلاعات وارد شده در فرم عضویت توسط یک همکار همچون: نام و نام خانوادگی ، شماره حساب بانکی و نام صاحب حساب ، شماره تلفن ،  پست الکترونیک پی به تخلف و فریبکاری همکار ببرد ، عضویت ایشان در سایت لغو شده و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

نکته :   این سیستم به گونه ای طراحی شده که از یک (ip)  تنها یک بار میتوانید ثبت نام انجام بدهید.
۱۱.در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سایت از جانب همکار، مسئولیت پاسخگویی و یا عندالزوم جبران خسارت بر عهده همکارتامین کننده کالا میباشد.
۱۲.در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.

۱۳.روش ارسال کالا بصورت پست پیشتاز یا سفارشی و یا با پیک خود تامین کننده یا همکار میباشد و سیستم با توجه به وزن و نوع کالا و ناحیه مقصد، هزینه ارسال را محاسبه میکند.

۱۴.بعد از اینکه مبلغ فروش یک همکار در سایت به حدنصاب کف مبلغ درخواستی برای تسویه حساب رسید همکار محترم در پنل کاربری سایت درخواست تسویه حساب را برای مدیر ارسال کرده و مبلغ کامل فروش پس از کسر کارمزد لازم توافقی برای سایت،به حساب همکار واریز خواهد شد.

۱۵.سایت فایندمی کالا دارای ۵ روز ضمانت بازگشت کالا در صورت مغایرت کالای ارسالی با سفارش انجام شده یا عدم سلامت فیزیکی کالا به مشتری می باشد و جبران این نکته و نیز جبران خسارت عدم اصالت کالا و یا خرابی و معیوب بودن کالا به عهده همکار تامین کننده میباشد و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

۱۶.نکته اساسی این است که پس از سفارش کالا توسط مشتری و ارسال کالا توسط تامین کننده، بخش مدیریت سایت فایندمی کالا باید از رسیدن کالا بدست مشتری اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به تسویه حساب با همکار محترم تامین کننده نماید و قبل از سالم رسیدن کالا بدست مشتری هیچگونه تسویه حسابی از جانب سایت انجام نمیشود.

۱۷.کالایی که توسط همکار در سایت ثبت و برای نمایش در سایت آماده میشود باید از نظر عکس و مشخصات ذکر شده در سایت دقیقا همان کالایی باشد که برای مشتری ارسال میشود و هرگونه مغایرت منجر به ایجاد مسئولیت برای تامین کننده خواهد بود.

۱۸.پس از انجام سفارش گوشی های موبایلی که کد رجیستری ندارند،همکاران محترم فروشنده موظفند اطلاعات لازم برای انجام رجیستری بنام مشتری را از طریق تماس تلفنی از مشتری اخذ کرده و فرایند رجیستری را برای مشتری انجام دهند و بابت انجام این فرآیند فقط به میزان هزینه گمرکی از مشتری اخذ کنند و نه بیشتر و یا اینکه با مدیریت سایت برای انجام این فرآیند توسط بخش موبایلی سایت فایندمی کالا اقدام نمایند یا اینکه  شماره مشتری مذکور را به بخش مدیریت بدهند تا هماهنگی لازم برای رجیستری انجام شود. بخش موبایل سایت فایندمی کالا پس از دریافت مشخصات مشتری اقدام بانجام فرایند رجیستری کرده و هزینه را از مشتری اخذ میکند.

۱۹.بدیهی است تا زمانیکه انجام فرایند پرداخت مبلغ گمرکی دستگاه های موبایلیِ بدون کد برای مدیریت سایت تایید و مسلّم نشود هیچگونه تسویه حسابی از جانب بخش مدیریت برای همکار انجام نمیشود.

۲۰.همکاران محترم و فروشندگان دقت فرمایند که عکس های بارگذاری شده ی کالاها درسایت باید حتما زمینه سفید یا زمینه روشن باشد و سایز عکس خیلی بالا نباشد.مثلا سایز ۷۰۰در۷۰۰ یا ۵۰۰ در ۵۰۰ یا ۸۰۰ در ۸۰۰ مناسب است.

سایت بطور اتوماتیک عکس های بارگذاری شده را تغییر اندازه داده و به سایز مناسب برای درج در سایت میرساند اما اگر سایز عکس خیلی بزرگ باشد کیفیت آن پایین خواهد آمد و محصول شما برای درج در سایت و اپلیکیشن تایید نخواهد شد.